İnsan Kaynakları Politikamız

Tuna Varlık olarak şirketleri başarılı ya da başarısız kılan ana unsurun insan kaynağı olduğunun bilincedeyiz. Çalışanların tecrübeleri, yetenekleri, heyecanları, mutlulukları şirketleri bir noktadan diğerine taşır. Gelişen teknoloji ile bir çok iş artık otomatize edilse de insan kaynağına olan ihtiyaç azalmıyor. Aksine o sistemleri kurgulayacak, müşteriye daha yakından temas edecek, çözüm odaklı, farklı yeteneklere sahip çalışanlara ihtiyaç günden güne artıyor.

Tüm çalışanların müşteri bakış açısına sahip, güvenli ve açık iletişimi benimseyen, çözüm odaklı, heyecanlı, alanında uzman, yeniliklere açık bireyler olmasını önemsiyoruz. İşe alım sürecinden, tasarlanan eğitim ve gelişim süreçlerine kadar hep bu noktaları ön planda tutuyoruz.

Biliyoruz ki mutluluk gibi mutsuzluk da bulaşıcıdır. Hem çalışma ortamındaki herkesin, hem müşterilerin mutluluğu çalışanların bir bütün olarak mutluluğundan geçiyor. Bu nedenle her kararımızda bu noktayı gözeterek adımlar atıyoruz.

Birlikte büyümek ve birlikte başarmak ancak beraber çalışabilmekten geçiyor. Farklı yeteneklerde farklı kimliklerde olsa da Tuna Varlık çatısı altında hedeflerine beraberce koşan bir takım yaratma arzusundayız.

Bir sorunuz mu var ?

Hemen iletişim formundan bize ulaşın..

e-posta
(212) 919-1910